Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Wellington Paranormal

Wellington Paranormal

Jul. 11, 2018
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

3Sezon 3 Feb. 24, 2021
2Sezon 2 Oct. 16, 2019
1Sezon 1 Jul. 11, 2018

Twórca

Twórca

Obsada

Mike Minogue isOfficer Minogue
Officer Minogue
Karen O'Leary isOfficer O'Leary
Officer O'Leary
Maaka Pohatu isSergeant Maaka
Sergeant Maaka

Opis

Gdzie obejrzeć Wellington Paranormal serial online?

Wellington Paranormal skupia się na duecie nowozelandzkich policjantów próbujących poradzić sobie z wampirami, wilkołakami czy zombie. Policjanci w Wellington w Nowej Zelandii mają pełne ręce roboty. I to nie tylko ze zwykłymi, przyziemnymi sprawami. Ich codziennością jest również walka paranormalnymi i nieziemskimi zjawiskami dokonywanymi przez rozmaite, przedziwne stwory.

Bohaterami serialu są oficerowie Mike Minogue oraz Karen O’Leary (Ci sami, których możemy pamiętać z filmu Co robimy w ukryciu), policjanci, którym przyjdzie zmierzyć się już nie tylko z wampirami ale również wszelkimi zjawiskami paranormalnymi. Stolicę Nowej Zelandii od jakiegoś czasu nawiedzają dziwne i niewytłumaczalne zdarzenia dlatego Minougue i O’Leary wkraczają na ulice, aby walczyć z duchami, opętaniami i wilkołakami. Prawdopodobnie w którymś z odcinków zobaczymy ponownie Taikę Waititi oraz Jemaine Clementa w rolach Vladislava i Viaga.

Fabuła i obsada serialu

Jak sugeruje pierwszy trailer serialu , policjanci w Wellington w Nowej Zelandii mają pełne ręce roboty. I to nie tylko ze zwykłymi, przyziemnymi sprawami. Ich codziennością jest również walka paranormalnymi i nieziemskimi zjawiskami dokonywanymi przez rozmaite, przedziwne stwory.

Serial będzie śledził losy pary policjantów, których fani Taiki Waititiego mieli okazję poznać w jednej ze scen filmu „Co robimy w ukryciu?”. W ich rolach powrócą Mike Minogue i Karen O’Leary. W obsadzie znalazł się również Maaka Pohatu, który w zwiastunie dumnie prezentuje się jako szef policji z Wellington.

W rolach głównych występują Mike Minogue i Karen O’Leary oraz Maaka Pohatu jako dowódca jednostki. Waititi i Clement nie tylko są scenarzystami serii, ale mają powrócić w swoich rolach z Co robimy w ukryciu, czyli wampirów Viago i Vlada.

Wellington Paranormal serial online cda zalukaj za darmo

 

Wellington Paranormal
Wellington Paranormal
Wellington Paranormal
Wellington Paranormal
Oryginalny tytuł Wellington Paranormal
Oceny z TMDb 7.1 9 głosy
Data pierwszej emisji Jul. 11, 2018
Data ostatniej emisji Dec. 19, 2019
Sezony 3
Odcinki 14
Średnia Długość 25 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Miranda
Central Park
Grace i Frankie
Wet Hot American Summer: 10 lat później
Pracujące mamy
Drake i Josh
Outsourced
Miłość w wielkim mieście
Bogaci bankruci
Diary of a Future President
Szpilki na Giewoncie
The End of the F***ing World
×