Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Walker

Walker

Jan. 21, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 16, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Walker serial online?

Bohaterem rebootu serialu Walker jest Cordell Walker, wdowiec i ojciec dwójki dzieci, który ma swój własny kodeks moralny. Wraca do rodzinnego Austin po pracy pod przykrywką przez dwa lata i odkrywa, że jest tutaj wiele do zrobienia. Próbuje odbudować relację z dzieciakami i konserwatywną rodziną oraz znajduje wspólny język z nową partnerką. Jednocześnie podejrzewa, że jego żona mogła zostać zamordowana.

Stacja The CW opublikowała pierwszą teaserową zapowiedź serialu Walker, w którym w słynnego stróża prawa wciela się Jared Padalecki. Niestety wideo nie ujawnia wyglądu głównego bohatera.

Obsada serialu:

Strażnik Teksasu emitowany był w latach 1993-2001 i zebrał sporą grupę fanów. Głównym bohaterem był Cordell Walker. Teraz zobaczymy jego nowe wcielenie. Walker rozwiązując przestępstwa w jednej z elitarnych jednostek pragnie powrócić do swojej rodziny. Jest wdowcem oraz ojcem dwójki dzieci. Wracając, po dwóch latach działania pod przykrywką, w rodzinne strony, nie dane będzie mu osiąść na laurach. Odkrywa, że jego problemy jeszcze się nie skończyły, a przestępcy nie śpią.

W obsadzie oprócz Padaleckiego znajdują się także Chris Labadie jako Jordan – były więzień, który wie jak zaleźć za skórę Walkerowi, Kale Culley jako syn Walkera Arlo, Violet Brinson jao córka Walkera Stella, Keegan Allen, Molly Hagen, Mitch Pileggi, Coby Bell, Jeff Pierre, Odette Annable i Lindsey Morgan.

Autorką scenariusza i producentką jest Anna Fricke.

Walker serial online cda zalukaj za darmo

Oryginalny tytuł Walker
Oceny z TMDb 8.5 3,121 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 21, 2021
Data ostatniej emisji Jan. 21, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Into The Badlands: Kraina bezprawia
Reacher
Tajemnica Twierdzy Szyfrów
Liga Młodych
Jonas
Strażnik Teksasu
Niewiarygodne przygody Marka Piegusa
Wojownik – Warrior
Wrogie niebo
The Nine Lives of Chloe King
Towarzysz detektyw
Black Lightning
×