Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

United States of Al

United States of Al

Apr. 01, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Oct. 07, 2021
1Sezon 1 Apr. 01, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć United States of Al serial online?

CBS zamówiło sezon serialu United States of Al, nowej produkcji komediowej, za którą odpowiadają Chuck Lorre, David Goetsch i Maria Ferrari. W rolach głównych w serialu zobaczymy Adhira Kalyana oraz Parkera Younga. Tym samym Lorre stał się prawdziwym rekordzistą, jeśli chodzi o jednocześnie emitowane seriale, które tworzy, z liczbą sześciu na koncie. Scenarzysta i producent zrównał się z legendarnym Normanem Learem, który w latach 1975-76 miał na antenie również sześć swoich projektów emitowanych w najlepszym czasie antenowym.

Fabuła serialu

Serial opowiada historię przyjaźni między Rileyem (Youngiem), weteranem piechoty morskiej, walczącym o przystosowanie się do cywilnego życia w Ohio, a Awalmirem (Kalyanem), tłumaczem, który służył w jednostce w Afganistanie i właśnie przybył, aby rozpocząć nowe życie w Ameryce. W serialu występują ponadto Kelli Goss, Dean Norris i Elizabeth Alderfer.

Opowiada historię przyjaźni między Rileyem (Young), weteranem piechoty morskiej, walczącym o przystosowanie się do cywilnego życia w Ohio, a Awalmirem (Kalyan), tłumaczem, który służył w jednostce w Afganistanie i właśnie przybył, aby rozpocząć nowe życie w Ameryce. W serialu występują ponadto Kelli Goss, Dean Norris i Elizabeth Alderfer.

Premiera serialu w USA odbędzie się 1 kwietnia na antenie CBS.

O serialu

W 2020 roku CBS zamówiło pierwszy sezon serialu United States of Al, nowej produkcji komediowej, za którą odpowiadają Chuck Lorre, David Goetsch i Maria Ferrari. W rolach głównych w serialu zobaczymy Adhira Kalyana oraz Parkera Younga. Tym samym Lorre stał się prawdziwym rekordzistą, jeśli chodzi o jednocześnie emitowane seriale, które tworzy, z liczbą sześciu na koncie. Scenarzysta i producent zrównał się z legendarnym Normanem Learem, który w latach 1975-76 miał na antenie również sześć swoich projektów emitowanych w najlepszym czasie antenowym. Lorre współtworzył produkcje takie jak Teoria Wielkiego Podrywu, Młody Sheldon, Mamuśka, Dwóch i pół, Roseanne.

United States of Al serial online cda zalukaj za darmo

United States of Al
United States of Al
Oryginalny tytuł United States of Al
Data pierwszej emisji Apr. 01, 2021
Sezony 1
Odcinki 2
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Kuchnia
Facet na święta
Chad
Wilk i Zając
Powodzenia Charlie
W potrzebie
Indebted
Technicy-magicy
Plotkara
Shameless – Niepokorni
Shameless – Niepokorni
Kowalscy kontra Kowalscy
×