Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

The Hardy Boys

The Hardy Boys

Dec. 04, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 04, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Adam Swain isChet Morton
Chet Morton
Rohan Campbell isFrank Hardy
Frank Hardy
Bea Santos isAunt Trudy
Aunt Trudy
James Tupper isFenton Hardy
Fenton Hardy
Keana Bastidas isCallie Shaw
Callie Shaw
Linda Thorson isGloria Estabrook
Gloria Estabrook
Riley O'Donnell isBiff Hooper
Biff Hooper

Opis

Gdzie obejrzeć The Hardy Boys online za darmo?

The Hardy Boys to serial oparty na serii młodzieżowych powieści. Historia skupia się na 16-letnim Franku Hardym, w którego wciela się Rohan Campbell, oraz na jego 12-letnim bracie Joe (w tej roli Alexander Elliot). W wyniku rodzinnej tragedii chłopcy przeprowadzają się do nowego miasta o nazwie Bridgeport. Dowiedziawszy się o niebezpiecznych tajemnicach, z którymi powiązani są ich rodzice, duet braci decyduje się przeprowadzić własne śledztwo w tej sprawie.

Fabuła serialu:

Platforma Hulu zaprezentowała światu pierwszą zapowiedź nowego serialu kryminalnego przeznaczonego dla młodzieży. Mowa o produkcji The Hardy Boys, której fabuła inspirowana jest powieściami Franklina W. Dixona.

Każde miasto ma swoje tajemnice. Dwaj chłopcy, szesnastoletni Frank i dwunastoletni Joe przybywają do miasta Bridgeport wraz ze swoim ojcem będącym detektywem. Odkrywając iż ich ojciec prowadzi po kryjomu jakieś śledztwo, sami postanawiają odkryć prawdę o niedawnej tragedii, która zmieniła ich życie. Robiąc to odkrywają coś bardzo złego, coś co tylko oni mogą powstrzymać.

W obsadzie aktorskiej znajdują się Rohan Campbell, Alexander Elliot, Bea Santos i James Tupper. Premiera serialu już 4 grudnia br. na Hulu. Pierwszy sezon składa się z trzynastu odcinków.

Serial oparty na serii młodzieżowych powieści. Historia skupia się na 16-letnim Franku Hardym, w którego wciela się Rohan Campbell oraz jego 12-letnim bracie Joe (w tej roli Alexander Elliot). W wyniku rodzinnej tragedii chłopcy przeprowadzają się do nowego miasta o nazwie Bridgeport. Dowiedziawszy się o niebezpiecznych tajemnicach, z którymi powiązani są ich rodzice, duet braci decyduje się przeprowadzić własne śledztwo w tej sprawie.

Obok Campbella i Elliota w serialu występują: James Tupper, Keana Lyn Bastidas, Linda Thorson, Bea Santos, Adam Swain, Atticus Mitchell, Riley O’Donnell, Christian Perri, Rachel Drance i Stephen R. Hart.

The Hardy Boys serial online cda zalukaj za darmo

The Hardy Boys
Oryginalny tytuł The Hardy Boys
Data pierwszej emisji Dec. 04, 2020
Sezony 1
Odcinki 13
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Baarish
Partnerki – Rizzoli & Isles
Czas prawdy – The Hour
Układ Warszawski
Gorejący krzew
Charite na wojnie
Tabula Rasa
Vikingane
Nowy dom
Walka z Goliatem
Odwróceni. Ojcowie i córki
Gra o Tron
×