Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Rysa

Rysa

Jan. 15, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Sep. 02, 2021
1Sezon 1 Jan. 15, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Julia Kijowska isMonika Brzozowska
Monika Brzozowska
Kinga Preis isGrażyna Walińska
Grażyna Walińska
Janusz Chabior isZenon Zimecki
Zenon Zimecki
Dawid Ogrodnik isCzesław Warecki
Czesław Warecki

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Rysa serial online?

Rysa – polski thriller psychologiczny. Monika Brzozowska, policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw, stara się wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy prowadzące do niej samej.

Produkcja ma być serialem kryminalnym będącym adaptacją powieści Igora Brejdyganta. Jednocześnie rozpoczęto zdjęcia do serialu Układ, który ma być kontynuacją Rysy. Kontynuacja będzie adaptacją kolejnej z kryminalnych powieści Brejdyganta i powstaje w wyniku współpracy Sony Pictures Television z Telewizją Polsat.

Rysa ma być połączeniem kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką będą doświadczenia głównej bohaterki. Jest nią Monika Brzozowska, policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw. Bohaterka, tocząc wojnę ze swoimi lękami, prowadzi śledztwo w sprawie morderstw, które zaczyna prowadzić do niej samej. Przeczuwając, że w sprawie chodzi o coś więcej niż tylko porachunki, zmagająca się z zanikami pamięci Brzozowska będzie musiała stawić czoła demonom przeszłości.

Obsada i opis serialu:

W serialu zobaczymy między innymi: Julię Kijowską, Macieja Zakościelnego, Janusza Chabiora, Kingę Preis, Dawida Ogrodnika, Mariusza Ostrowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego. Za reżyserię odpowiadają Maciej Migas (znany z filmu Żyć nie umierać), Łukasz Kośmicki (Ukryta gra) i Leszek Dawid (Jesteś Bogiem). Nad scenariuszem pracowali wspólnie Igor Brejdygant z Bartoszem Janiszewskim (autor serialu Wataha). Produkcja trafi na Ipla w styczniu.

Układ będzie kontynuacją cyklu kryminalnego napisanego przez Brejdyganta. Monika Brzozowska, nie mogąc podnieść się psychicznie po wydarzeniach z pierwszego sezonu serialu, zostanie wplątana w polityczne zawirowania i tym samym odkryje mroczny świat układów, zależności i tajemnic który obnaży prawdę o szczytach władzy oraz ludziach za nią stojących.
W serialu powrócą aktorzy zaangażowani w pierwszy sezon serialu w pierwszy sezon serialu. Do obsady dołączą Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Reżyserią zajmie się Leszek Dawid, a za scenariuszem ponownie będą stali Brejdygant wraz z Janiszewskim.

Rysa serial online cda zalukaj za darmo

Rysa
Rysa
Oryginalny tytuł Rysa
Oceny z TMDb 8 1 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 15, 2021
Data ostatniej emisji Jan. 15, 2021
Sezony 1
Odcinki 8
Udostępniono14

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Power
The Chicago Code
Runaways
Fargo
L.A.’s Finest
Ktoś musi umrzeć
Godzina policyjna
Kto zabił małego Gregory’ego?
American Crime Story
Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil
Dlaczego kobiety zabijają
Detektyw Kate
×