Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Pitbull 2022

Pitbull 2022

Mar. 11, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 11, 2022

Twórca

Obsada

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Pitbull 2022 serial online?

Pitbull 2022: Psychopatyczny konstruktor bomb, posługujący się pseudonimem „Nos”, zagraża bezpieczeństwu publicznemu. Komendant główny policji przydziela „Gebelsa” do sprawy. Serialowa wersja filmu z 2021 roku. W kolejnej opowieści z cyklu „Pitbull” Andrzej Grabowski powraca jako doświadczony i zmęczony życiem policjant Jacek Goc, zwany Gebelsem. Tym razem musi się zmierzyć z najmroczniejszym przeciwnikiem w całej swej policyjnej karierze – Nosem (Przemysław Bluszcz), szefem wielkiej grupy przestępczej. Sprawa staje się znacznie bardziej skomplikowana, gdy syn Gebelsa, Jarosław (Sebastian Dela), wraz z przyjaciółmi, nie wiedząc z kim mają do czynienia, okrada Nosa. Czy ojciec jest w stanie go uratować? I czy mu wybaczy?

Opis serialu

W nowym „Pitbullu” Vega przedstawia nam psychopatycznego konstruktora bomb, pseudonim „Nos”. W celu wytropienia przestępcy komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa. Doświadczony glina zostaje wystawiony na ciężką próbę, gdy jego własny syn popada w konflikt z prawem. Konstruktor bomb o pseudonimie „Nos” terroryzuje kraj. Do sprawy zostaje przydzielony Gebels, który zmaga się również z prywatnymi sprawami – bowiem jego syn popadł w konflikt z prawem.

Fabuła

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga – konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

Obsada serialu

1. odcinek 4. sezonu polskiej produkcji filmu, będącej serialową wersją o tym samym tytule, którego producentem jest Vega Investments, a dystrybutorem Kino Świat. Scenarzystą i reżyserem jest Patryk Vega, a za zdjęcia odpowiadał Norbert Modrzejewski. Występują Aneta Zając, Justyna Karłowska, Julia Michalewska, Barbara Biziuk-Wilkiewicz, Halina Chmielarz, Elisabeth Duda, Ewa Pająk, Anna Nagórka, Andrzej Grabowski, Andrzej Młynarczyk, Przemysław Bluszcz, Jan Błachowicz, Tomasz Dedek i Sebastian Dela. Inne wersje emitują serialu TUTAJ!

Pitbull 2022 serial online cda zalukaj za darmo

 

Pitbull 2022
Oryginalny tytuł Pitbull
Data pierwszej emisji Mar. 11, 2022
Data ostatniej emisji Mar. 11, 2022
Sezony 1
Odcinki 5
Średnia Długość 40 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

ZeroZeroZero
Prokurator
Power Book II: Ghost
Olivia
Mayans M.C.
Klangor
Upadek
Skazany na śmierć
Na miejscu zbrodni: zaginięcie w hotelu Cecil
Line of Duty
Elementary
Only Murders in the Building
×