Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Pisarze. Serial na krótko

Pisarze. Serial na krótko

Jun. 08, 2019
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jun. 08, 2019

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Pisarze. Serial na krótko serial online?

Pisarze. Serial na krótko, to seria kilkuminutowych odcinków, z których każdy opowiada zupełnie inną, podsyconą wysokiej próby humorem historię. W rolach głównych Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. Scenariusze do każdego z czterech odcinków pierwszego sezonu napisali cenieni i wybitni pisarze: Krzysztof Varga, Jakub Żulczyk, Dorota Masłowska i Katarzyna Nosowska. Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka odgrywają postaci i sytuacje napisane specjalnie dla nich przez wybitnych pisarzy i innych artystów. Autorzy nie mieli żadnych ograniczeń w doborze tematu czy stylistyki. W związku z tym poszczególne odsłony mają miejsce w różnorodnych lokalizacjach i będą dotyczyć zarówno zjawisk społecznych i relacji między ludźmi, jak i polityki, obyczajów czy kultury. Każda z nich będzie sygnowana nazwiskiem autora.

Opis i obsada serialu

Seria kilkuminutowych odcinków, z których każdy opowiada zupełnie inną, podsyconą wysokiej próby humorem historię. W rolach głównych Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. Scenariusze do każdego z czterech odcinków pierwszego sezonu napisali cenieni i wybitni pisarze: Krzysztof Varga, Jakub Żulczyk, Dorota Masłowska i Katarzyna Nosowska.

Krótkometrażowa seria Pisarze. Serial na krótko składająca się z kilkuminutowych odcinków, w których Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka odgrywają postaci i sytuacje napisane specjalnie dla nich przez wybitnych pisarzy i innych artystów. Autorzy nie mieli żadnych ograniczeń w doborze tematu czy stylistyki. W związku z tym poszczególne odsłony mają miejsce w różnorodnych lokalizacjach i będą dotyczyć zarówno zjawisk społecznych i relacji między ludźmi, jak i polityki, obyczajów czy kultury. Każda z nich będzie sygnowana nazwiskiem autora.

Pisarze. Serial na krótko serial online cda zalukaj za darmo

 

Oryginalny tytuł Pisarze. Serial na krótko
Data pierwszej emisji Jun. 08, 2019
Data ostatniej emisji Jun. 08, 2019
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Potężne Kaczory: Sezon na zmiany
Go On
Jaś Fasola
Po drugiej stronie muru
Seks w wielkim mieście
Ucieczka
Jonas
Orville
Dash i Lily
Schooled
Klub Cuervos
Strażak Sam
×