Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Piękni i bezrobotni

Piękni i bezrobotni

Mar. 05, 2021
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 05, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Piękni i bezrobotni serial online?

Bohaterami serialu Piękni i bezrobotni są bracia przyrodni – Gwidon i Romek dowiadują się, że ich kredyt, który zaciągnęli w dobrej wierze, jest teraz 10 razy większy. Zostali oszukani przez swojego przyjaciela z dzieciństwa, obecnie bankiera Wiśniewskiego. Gwidon próbuje rozwiązać tę sprawę oficjalnie – z pomocą służ państwowych. Romek nie wierzy w pomoc z zewnątrz i postanawia wziąć sprawę we własne ręce. Wyczerpawszy wszystkie opcje, decydują się pracować na czarno…

Opis serialu

Pana Roberta Górskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kabareciarz, komik i satyryk wciąż ma dowcip ostry jak brzytwa i nadal potrafi wykrzesać z siebie żarty, zawstydzające największych stand uperów w naszym kraju. Postacie przez niego wykreowane na dobre zakorzeniły się w popkulturze, a kultowe już Ucho Prezesa uznawane jest za jedną z najważniejszych polskich satyr politycznych. W tym roku artysta powraca z serialem komediowym pod tytułem Piękni i bezrobotni. Mimo że jest to format skierowany do szerokiej widowni, nie brak w nim niepoprawnie politycznych żartów i zaskakująco odważnych komentarzy. Jak to u Górskiego bywa – nigdy nie wiadomo, kiedy padnie ostra riposta, która zwali z nóg wszystkich oglądających.

Serial Piękni i bezrobotni przedstawia historię dwóch braci: Romka (Robert Górski) i Gwidona (Mikołaj Cieślak). Panowie przez swoją niefrasobliwość zadłużają się po uszy. Potężny kredyt zaciągają po namowach swojego „przyjaciela” z młodości, który okazuje się niezłą szują i wystrycha ich na dudka. Teraz bohaterowie muszą imać się różnych prac, żeby uzbierać pieniążki na spłatę zadłużenia. Bracia zatrudniają się między innymi w korporacji, zostają aktorami, a nawet dziennikarzami. Niestety, jako ludzie starszej daty nie potrafią odnaleźć się w zdominowanej przez „młodych prężnych” rzeczywistości drapieżnego kapitalizmu. Jak łatwo się domyślić, ich perypetie przynoszą wiele przezabawnych sytuacji. Losy braci dają również do myślenia i są trafnym komentarzem w kwestii współczesnej Polski.

Piękni i bezrobotni serial online cda zalukaj za darmo

Oryginalny tytuł Piękni i bezrobotni
Data pierwszej emisji Mar. 05, 2021
Data ostatniej emisji Mar. 13, 2021
Sezony 1
Odcinki 6
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Nie ma to jak statek
Prezydent z kreskówki
Cougar Town: Miasto kocic
Búnker
Heathers
Chip i Dale: Brygada RR
Love
Córka innej matki
Świat według Kiepskich
Cudowne lata
Młody Sheldon
Iluminacja – Enlightened
×