Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Otwórz oczy

Otwórz oczy

Aug. 25, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 25, 2021

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Otwórz oczy serial online?

Otwórz oczy: Cierpiąca na amnezję nastolatka próbuje odzyskać swoje życie w klinice zaburzeń pamięci, jednak zaczyna nabierać podejrzeń co do niekonwencjonalnych metod leczenia. Trzymająca w napięciu produkcja o cierpiącej na amnezję nastolatce zadebiutuje już wkrótce, dlatego koniecznie zapoznaj się ze szczegółami fabuły i zwiastunem.

O serialu

Serial Otwórz oczy powstał na podstawie książki Katarzyny Bereniki Miszczuk pt. Druga szansa z 2013 roku. Tytuł zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, w których nierzadko pada stwierdzenie, że od tej historii trudno się oderwać. Produkcja opowiada o Julce, czyli nastolatce, która traci rodzinę w wyniku tragicznego wypadku. Skutkiem zdarzenia jest też amnezja, z którą musi zmierzyć się główna bohaterka. Trafia więc do ośrodka, w którym ma zostać wyleczona z zaburzeń pamięci. Zostaje poddana niekonwencjonalnym metodom leczenia, które z czasem nieco wymykają się spod kontroli. Julka zaczyna miewać dziwne sny, które wydają się prawdziwe i planuje uciec z kliniki. W międzyczasie poznaje tam tajemniczego Adama, który staje się jej przewodnikiem po ośrodku. Bohaterka stara się dociec, co z otaczającego ją świata jest prawdą, a co nie.

Fabuła serialu

Główna bohaterka (Maria Wawreniuk) traci pamięć. Trafia do ośrodka leczenia amnezji, który z każdym dniem jest coraz bardziej podejrzany. Nawiedzają ją dziwne wizje, personel też nie należy do najbardziej przyjaznych. W pewnym momencie pojawia się tajemniczy Adam (Ignacy Liss), z którym coś ją łączy . Kiedy odkrywa fragment prawdy o placówce, postanawia się z niej za wszelką cenę wydostać.

To tylko początkowy zarys historii, która i tak nie jest tym, czym początkowo się wydaje. Dziewczyna nie wie komu ufać, nie wie kim jest, nie wie, co robić. Trwający jakieś cztery odcinki stan niepewności i brak odpowiedzi na najważniejsze pytania trochę denerwuje, ale przez to i przyciąga do ekranu. Serial wolno się rozkręca, lecz końcówka jest naprawdę emocjonująca. Pomimo tego, że korzysta z jednego z najbardziej oklepanych patentów na plot twist.

Otwórz oczy serial online cda zalukaj za darmo

Otwórz oczy
Otwórz oczy
Otwórz oczy
Oryginalny tytuł Otwórz oczy
Oceny z TMDb 7.2 6 głosy
Data pierwszej emisji Aug. 25, 2021
Data ostatniej emisji Aug. 25, 2021
Sezony 1
Odcinki 6
Średnia Długość 48 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Zapiski młodego lekarza
Oficerowie
Line of Duty
Ptaki ciernistych krzewów
Devs
Atypowy
Total Drama Island
Tajemnice Smallville
Tell Me Your Secrets
The Hardy Boys
Samurai Jack
Milczący świadek
×