Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!

Odwilż

Odwilż

Sep. 01, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 01, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć serial Odwilż

Odwilż: Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Obsada: Katarzyna Wajda i inni

Opis serialu

Serial HBO w reżyserii Xawerego Żuławskiego według scenariusza autorstwa Marty Szymanek opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa młodej kobiety, której ciało zostaje znalezione na brzegu Odry. Zagadkę śmierci próbuje rozwikłać policjantka (grana przez Katarzynę Wajdę), która przy okazji konfrontuje się z własną sytuacją — samotnej matki w momencie kryzysu. Ze względu na pandemię ekipa serialu „Odwilż” nie wróciła na plan, dlatego HBO zdecydowało o przełożeniu premiery na przyszły rok.

O czym to obraz? Rzecz dzieje się w Szczecinie na przełomie zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę?
Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim człowieka w momencie kryzysu.

„Odwilż” to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE realizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – executive producent, Johnathan Young – executive producent oraz Antony Root – executive producent HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak Magnolia Films.

Odwilż online za darmo cda zalukaj

Oryginalny tytuł Odwilż
Data pierwszej emisji Sep. 01, 2020
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Przygody pana Michała
Zadzwoń do Saula
Strażnik Teksasu
Being Human
The Frankenstein Chronicles
Lilyhammer
Monarca
Murderville
The Returned
Brudna forsa
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
SEAL Team
×