Wygraj roczny abonament netflix!

Miasto Długów

Miasto Długów

Oct. 19, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 19, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Miasto Długów online

Miasto długów to Malownicza warszawska Praga z jej niepowtarzalnym kolorytem, ekskluzywny Port Praski – to niektóre miejsca tytułowego „Miasta Długów”. Jeśli do tego dodamy najbardziej ekscytujący składnik, czyli pieniądze, świetnych aktorów a za kamerą najlepszych reżyserów – otrzymamy receptę na wciągający serial. Chociaż powszechnie zawód windykator kojarzy się z bezlitosnym egzekutorem, używającym wszystkich legalnych i nielegalnych metod, aby złupić dłużnika, to serial  pokaże, jak bardzo mylące może być to przekonanie…

Opis i obsada serialu

Telewizja Super Polsat przygotowuje się właśnie do premiery swojego pierwszego autorskiego serialu fabularnego. W obsadzie znalazł się gwiazdor „Korony królów”!
Pierwsza autorska fabularna serialowa produkcja telewizji Super Polsat. Jak ustalili dziennikarze Press.pl, serial będzie to serial codzienny, który na antenę Super Polsatu trafi jesienią.

Serial „Miasto długów” ma opowiadać o pracy trojga windykatorów. W roli głównej na ekranie pojawi się znany z „Korony królów” Andrzej Hausner, który wcieli się w postać Sławomira Murka. Towarzyszyć mu będą Modest Ruciński jako Oleg Szewczyk ps. Buźka i Karolina Czarnecka jako Nadia Polczak.

Ponadto w obsadzie znaleźli się także m.in. Laura Breszka, Katarzyna Kołeczek, Mariusz Drężek, Konrad Kapica, Michał Wołczyk i Sebastian Cybulski. Za sformatowanie serialu odpowiada Bartosz Prokopowicz, a za reżyserię odpowiadają Jan Hryniak, Łukasz Tunikowski i Tomasz Matuszczak.

Miasto Długów online za darmo cda zalukaj

Oryginalny tytuł Miasto Długów
Data pierwszej emisji Oct. 19, 2020
Data ostatniej emisji Nov. 16, 2020
Sezony 1
Odcinki 20
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Chicago Justice
Blindspot: Mapa zbrodni
Rekrut
Zaginiony – The Missing
Making a Murderer
Opowieści z krypty
Marvel: Punisher
Ty
Prokurator
1983
Tajemnice Laketop
Defenders

Zostaw komentarz

Imię *
Wpisz nazwę która zostanie wyświetlona
Email *
Twój adres email nie zostanie wyświetlony
Strona Internetowa

×