Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Mamy to

Mamy to

Mar. 23, 2021
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 23, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Mamy to serial online?

Mamy to: Pachnący bobas, dźwięki łagodnych kołysanek, spokojna i szczęśliwa atmosfera – istna sielanka… Nie. Dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzinie jak z obrazka. A każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować?

Fabuła serialu

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy „Mamy to” otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców. Osoby, które doceniają smak rodzicielstwa pragną zachować w tym umiar i pozwalają sobie na bycie nieidealnym. Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada i Szymon, którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi – zaprawieni w bojach Ewa i Szymon, którym niedawno urodziła się druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie jakim jest posiadanie potomstwa.

Obsada serialu

Bohaterami serialu są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Myslakowski), którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi – zaprawieni w bojach Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak) – niedawno urodziła się im druga córka.

Mamy to serial online cda zalukaj za darmo

Mamy to
Mamy to
Oryginalny tytuł Mamy to
Data pierwszej emisji Mar. 23, 2021
Data ostatniej emisji May. 18, 2021
Sezony 1
Odcinki 10
Średnia Długość 22 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Klub Szalonych Dziewic
Bless This Mess
Egzorcysta
Współczesna dziewczyna
Öğrenci Evi
Félix
Scooby-Doo i Brygada Detektywów
Miodowe lata
Mamuśka – Mom
Asy wywiadu – Intelligence
Tiffany Haddish Presents: They Ready
Okrutni jajcarze – Impractical Jokers
×