Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Kung Fu

Kung Fu

Apr. 07, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Apr. 07, 2021

Twórca

Obsada

Olivia Liang isNicky Shen
Nicky Shen
Tan Kheng Hua isMei-Li Shen
Mei-Li Shen
Shannon Dang isAlthea Shen
Althea Shen
Eddie Liu isHenry Yan
Henry Yan
Gavin Stenhouse isEvan Hartley
Evan Hartley
Vanessa Kai isPei-Ling Zhang
Pei-Ling Zhang
Tony Chung isDennis Soong
Dennis Soong
Tzi Ma isJin Shen
Jin Shen

Opis

Gdzie obejrzeć Kung Fu serial online?

Kung Fu to historia o Nicky Shen (Olivia Liang), która rzuciła college i udała się do Chin. Tam żyje i trenuje w świątyni mnichów Shaolin. Kiedy wraca do San Francisco, odkrywa, że jej miasto jest opanowane przez przestępców i korupcję. Jej rodzice Jin (Tzi Ma) oraz Mei-Li (Kheng Hua Tan) są na łasce chińskiej triady. Opierając się na sztukach walki oraz na wartościach nabytych w Shaolin, kobieta decyduje się bronić swojej społeczności i wymierzyć sprawiedliwość. Jednocześnie szuka bezlitosnego zabójcy, który zabił jej mistrzynię Pei-Ling, a który teraz ma ją na celowniku.

Fabuła serialu

Główną bohaterkę zagrała Olivia Liang występująca do tej pory w takich serialach jak „Legacies”, „Into the Dark”, „Grey’s Anatomy” i „One Day at a Time”. Serial dla stacji The CW stworzyła Christina M. Kim, która pełniła rolę scenarzysty i producenta wykonawczego.

Serial opowie o młodej dziewczynie pochodzenia chińsko-amerykańskiego, która kończy szkołę i wyrusza w podróż do starożytnego klasztoru w Chinach. Kiedy wraca do rodzinnego miasta, odkrywa, że na ulicach rządzi przemoc i korupcja. Nicky wykorzystuje swoje umiejętności, aby chronić swoją społeczność i wymierzyć sprawiedliwą karę przestępcom. Dziewczyna zajmuj się również poszukiwaniem zabójcy jej mentora.

„Kung Fu” to nowa wersja serialu z lat 70. Bohaterką będzie młoda Amerykanka chińskiego pochodzenia, która rezygnuje ze studiów i wyjeżdża do odizolowanego od świata klasztoru w Chinach, gdzie odmienia całe swoje życie. Kiedy wraca do domu, używa umiejętności, których nauczyli ją mnisi, do walki o sprawiedliwość. W roli głównej znana z „Legacies” Olivia Liang. Na razie nie ma polskiej daty premiery.

Kung Fu serial online cda zalukaj za darmo

Kung Fu
Kung Fu
Oryginalny tytuł Kung Fu
Oceny z TMDb 8 2 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 07, 2021
Sezony 1
Odcinki 2
Średnia Długość 42 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Chambers
Więzień Miłości
Rojst
Boża podszewka. Część druga
Chapelwaite
Kingdom
Przybysze
Castle
Interrogation
Life Sentence
Chuck
Halt and Catch Fire
×