Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Detektyw Murdoch

Detektyw Murdoch

Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

14Sezon 14 Jan. 04, 2021
13Sezon 13 Sep. 16, 2019
12Sezon 12 Sep. 24, 2018
9
11Sezon 11 Sep. 25, 2017
10Sezon 10 Oct. 10, 2016
9Sezon 9 Oct. 05, 2015
8Sezon 8 Oct. 06, 2014
7Sezon 7 Sep. 30, 2013
6Sezon 6 Jan. 07, 2013
5Sezon 5 Feb. 28, 2012
4Sezon 4 Feb. 15, 2011
3Sezon 3 Feb. 16, 2010
2Sezon 2 Feb. 10, 2009
1Sezon 1 Jan. 24, 2008

Twórca

Obsada

Yannick Bisson isDetective William Murdoch
Detective William Murdoch
Helene Joy isDr. Julia Ogden
Dr. Julia Ogden
Jonny Harris isConstable George Crabtree
Constable George Crabtree
Lachlan Murdoch isConstable Henry Higgins
Constable Henry Higgins
Thomas Craig isInspector Thomas Charles Brackenreid
Inspector Thomas Charles Brackenreid

Opis

Gdzie obejrzeć Detektyw Murdoch serial online?

Detektyw Murdoch: Epoka wiktoriańska. Toronto jest prawdziwym tyglem kultur i narodów. Mieszkają tu zarówno tradycyjne mieszczańskie rodziny, jak i niedawno przybyli, zagubieni emigranci. W tej pełnej kontrastów metropolii działa młody as policji,niezwykle inteligentny detektyw William Murdoch. Tropiąc przestępców, wykorzystuje nie tylko swoje nieprzeciętne zdolności – w swoich śledztwach sięga także po najnowsze zdobycze nauki i techniki. Jego metody pracy budzą nieufność kolegów, którzy wolą tradycyjne sposoby działania. Sojuszniczką Murdocha jest doktor Julia Ogden – pierwsza kobieta koroner w historii kanadyjskiej policji. Młody detektyw może też liczyć na wsparcie swojego szefa, inspektora Brackenreida. Nie jest on przekonany do metod pracy podwładnego, ale wie, że jest on bezsprzecznie najlepszym detektywem w całym Toronto.

Opis serialu:

Akcja serialu przenosi nas do kanadyjskiego Toronto z końca XIX wieku. Jest to czas wielkich odkryć naukowych, gdy prawdziwa kryminalistyka stawia dopiero pierwsze kroki. Zbrodnia jest tu wszechobecna, a zło czai się niemal wszędzie – zarówno w ciemnych, brukowanych zaułkach, jak i w szanowanych domach. W takiej rzeczywistości poznajemy głównego bohatera, którym jest detektyw William Murdoch (Yannick Bisson). To postać niezwykle charyzmatyczna, obdarzona ogromną wiedzą i niezwykle inteligentna. Wszystkie te cechy pozwalają mu docierać do prawdy i rozwiązywać nawet najbardziej zawiłe zagadki. Sprawiają również, że jest on doskonałym przeciwnikiem w walce z przestępcami, którzy okazują się być coraz sprytniejsi.

Bohaterem serialu jest William Murdoch (Yannick Bisson) – as policji XIX-wiecznego Toronto, entuzjasta najnowszych zdobyczy nauki i techniki. Jego najbliższymi współpracownikami są Julia Ogden (Helene Joy) – pierwsza koronerka w historii kanadyjskiej.

Streszczenie:

Początek XX wieku to era nowych wynalazków, jak samolot silnikowy. Pionierski lot jednego z nich oglądają William Murdoch (Yannick Bisson) i sierżant Crabtree (Jonny Harris), nie kryjąc podekscytowania i podziwu. Jednak entuzjazm szybko gaśnie, kiedy na ich oczach maszyna uderza w budynek, zabijając przy tym człowieka. Ofiarą okazuje się mieszkaniec pechowego budynku, a zaskoczenie detektywów jest tym większe, gdy we wraku znajdują zamiast pilota … martwą świnię.

Doktor Emily Grace (Georgina Reilly) potwierdza, że mężczyzna z budynku został zabity przez spadający gruz. Murdoch dochodzi do wniosku, że maszyna była prawdopodobnie obsługiwana przez elektrycznego pilota. Wkrótce śledztwo prowadzi go do niejakiego Jamesa Pendricka (Peter Stebbings), który jest wstrząśnięty tragedią. Opowiada detektywowi o konkursie na pierwszy załogowy lot samolotem, którego zwycięzca zgarnie nagrodę w wysokości miliona dolarów i zdradza obawę, że ktoś próbuje sabotować jego najnowszy wynalazek zwany „Strzałą Pendricka”. To tylko początek góry lodowej, bowiem Murdoch odkryje spisek na o wiele większą skalę, niż mógł to sobie wyobrazić.

Detektyw Murdoch serial online cda zalukaj za darmo

Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Detektyw Murdoch
Oryginalny tytuł Murdoch Mysteries
Oceny z TMDb 7.2 108 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 24, 2008
Data ostatniej emisji Mar. 02, 2020
Sezony 13
Odcinki 204
Średnia Długość 60 minut
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Magic City
Detektyw Kate
The Hollow Crown
Pamiętniki Wampirów
Narcos: Meksyk
Bosch
Insatiable
Orange is the New Black
Trinkets
Bombay Begums
Projekt Błękitna Księga
Bo to grzech – It’s a Sin
×