Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Country niania

Country niania

Mar. 19, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 19, 2021

Opis

Gdzie obejrzeć Country niania serial online?

Country niania: Gdy jej kariera zbacza z toru, aspirująca piosenkarka country przyjmuje pracę jako opiekunka piątki przesłodkich dzieciaków, których tata jest przystojnym wdowcem. Ambitna piosenkarka country zostaje nianią w utalentowanej muzycznie rodzinie i niespodziewanie znajduje zespół, którego potrzebowała, by w końcu zdobyć sławę.

Fabuła serialu

Gdy jej kariera i życie osobiste zbaczają z toru, młoda i ambitna piosenkarka country, Bailey (Katharine McPhee), przyjmuje pracę jako opiekunka piątki dzieci szorstkiego kowboja o imieniu Beau (Eddie Cibrian). Dzięki swojej zawziętości i południowemu urokowi świeżo upieczona niania idealnie wpasowuje się w dynamikę tej rodziny i staje się dla nich zastępczą matką. Ku swojemu zdziwieniu Bailey znajduje w tej utalentowanej muzycznie rodzinie zespół, którego jej brakowało i który chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.

Country Niania – obsada

Serial komediowy dla całej rodziny, jakim jest Country niania to produkcja amerykańska, w której rolę Bailey zagrała Katharine McPhee, znana z takich produkcji jak: Wymarzeni, Króliczek czy Skorpion. Towarzyszą jej: Eddie Cibrian jako Beau oraz Ricardo Hurtado, Jamie Martin Mann, Pyper Braun, Shiloh Verrico, Griffin McIntyre, Eric Balfour i Janet Varney.

Country Comfort – opis serialu

Serial Country Comfort to komedia, pełna humoru i muzyki opowieść i młodej i ambitnej piosenkarce country o imieniu Bailey, która póki co nie zrobiła wielkiej kariery muzycznej. Postanawia zatem skupić się zupełnie na czymś innym.

Pewnego dnia przyjmuje pracę opiekunki do dzieci, szorstkiego kowboja o imieniu Beau, który samotnie wychowuje aż pięcioro pociech. Country niania, kobieta pełna uroku i pogody ducha, szybko staje się dla dzieciaków kimś ważnym, kimś jak zastępcza mama.

 

Country niania serial online cda zalukaj za darmo

Country niania
Country niania
Country niania
Oryginalny tytuł Country Comfort
Oceny z TMDb 9.6 5 głosy
Data pierwszej emisji Mar. 19, 2021
Data ostatniej emisji Mar. 19, 2021
Sezony 1
Odcinki 10
Średnia Długość 23 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Sukcesja
Nathan Barley
Nurses
Wyspa skarbów
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)
Terminator: Kroniki Sary Connor
Bob Hearts Abishola
Kochane kłopoty: rok z życia
Górski lekarz
Kasia i Tomek
Atypowy
Truth Be Told
×