Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes

Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes

Feb. 17, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 17, 2021

Opis

Gdzie obejrzeć Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes serial online?

Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes: Samotna matka rozpoczyna zabawę z ludzkim umysłem, gdy nawiązuje romans ze swoim szefem psychiatrą i zaprzyjaźnia się z jego tajemniczą żoną. Simona Brown wciela się w rolę Louise, samotnej matki, która ma romans ze swoim szefem psychiatrą (Tom Bateman). Gdy później zaprzyjaźnia się z jego żoną, Adele (Eve Hewson), życie Louise przybiera dziwny obrót. Zostaje wciągnięta w sieć sekretów i kłamstw, w której wszystko jest pozorem.

Fabuła i obsada serialu:

Fabuła serialu skupi się na skomplikowanym trójkącie miłosnym. Główna bohaterka Louise Barnsley, to młoda samotna matka, która prowadzi normalne życie, ale nocami nękają ją koszmary. Sytuacja zmienia się kiedy wdaje się w romans ze swoim przystojnym i tajemniczym szefem – psychiatra Davidem Fergusonem. Ten ma jednak żonę Adele. Kobiety z czasem zaczyna łączyć sekretna przyjaźń. Adele, która opanowała swoje koszmary lata temu teraz pomaga w tym Louise, a to przy pomocy instrukcji zawartych w starym dzienniku. Im bardziej kobiety wchodzą w głąb siebie, tym bardziej zagęszcza się sieć kłamstw. Na jaw zaczynają wychodzić sekrety. Dochodzi również do nadprzyrodzonych wydarzeń.

W rolach głównych występują Simona Brown, Eve Hewson, Tom Bateman i Robert Aramayo. Twórcą Behind Her Eyes jest Steve Lightfoot, a za kamerą stanął Erik Richter Strand.

Co kryją jej oczy - Behind Her Eyes serial online cda zalukaj za darmo

 

Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes
Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes
Co kryją jej oczy – Behind Her Eyes
Oryginalny tytuł Behind Her Eyes
Data pierwszej emisji Feb. 17, 2021
Sezony 1
Odcinki 6
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Tutanchamon
Osiecka
Russian Doll
All Rise
Blef – The Catch
Mały topór – Small Axe
The Whispers
You Me Her
Jordskott – Las Zaginionych
For All Mankind
Dziki Bill
Treme
×