Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Bull

Bull

Sep. 20, 2016
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

5Sezon 5 Nov. 16, 2020
4Sezon 4 Sep. 23, 2019
3Sezon 3 Sep. 24, 2018
10
2Sezon 2 Sep. 26, 2017
1Sezon 1 Sep. 20, 2016

Twórca

Obsada

Geneva Carr isMarissa Morgan
Marissa Morgan
Jaime Lee Kirchner isDanielle James
Danielle James
Mackenzie Meehan isTaylor Rentzel
Taylor Rentzel

Opis

Gdzie obejrzeć Bull serial online za darmo?

Bull jest właścicielem agencji konsultingowej Trial Analysis Corporation. Zatrudnia najlepszych pracowników, którzy potrafią manipulować uczestnikami procesów sądowych. Dzięki współpracy i połączeniu niezwykłych umiejętności są w stanie osiągnąć sukces. Ekipa składa się z Benny’ego, bystrego prawnika, Marissy, specjalistki zajmującej się neurolingwistyką, Danny’ego, byłego detektywa nowojorskiej policji, hakera Cable’a i stylisty Chunka. Bull, razem z z pozostałymi ekspertami, tworzy strategie sądowe, które pomagają klientom wygrywać rozprawy.

Zainspirowana wczesną karierą dr. Phila McGrawa produkcja opowiada o dr. Jasonie Bullu, założycielu jednej z najbardziej znanych firm consultingowych, które zajmują się pomaganiem prawnikom w układaniu strategii procesowych.

Recenzja serialu:

Nowy sezon rozpoczyna się intrygująco od monologu o skandalach. Ciekawe, w miarę mądre i mające potencjał na dobry odcinek. Zwłaszcza gdy jesteśmy chwilę później raczeni sprawnym upozorowaniem morderstwa w obronie własnej, czyli sprawą, jaką będzie zajmować się bohater. Szkoda, że twórcy sami nie zdają sobie sprawy, jak oparcie na takich banalnych rozwiązaniach psuje jakość ich serialu.

Nie przeczę, że ten serial ma w sobie przyjemny wymiar rozrywkowy. To jeden z takich seriali, które kiedy włączymy byle jaki odcinek, łapiemy wszystko i czerpiemy satysfakcję z seansu. Podobnie jak to swego czasu działały Kryminalne zagadki, tak właśnie sprawdza się Bull. Premiera nowej serii pokazuje po raz kolejny, że jest to rozrywka prosta, mało wymagająca, ale z odpowiednią dawką humoru oraz sprawnym angażowaniem widza w historię. A to naprawdę działa, więc brawa dla twórców, bo taka rozrywka też ma swoich odbiorców i może się podobać.

Michael Weatherly wciąż sprawdza się w głównej roli. Ma swoje momenty lepsze i gorsze, kiedy napędza fabułę lub buduje dobre interakcje z innymi postaciami. Jednocześnie mam z nim problem. Bull to nie jest zbyt ciekawa postać. Nie ma w sobie nic oryginalnego ani wyjątkowego, a Weatherly pomimo starań, nie buduje tutaj bohatera wyjątkowego. To właśnie jest trochę problem tego serialu, bo podobnie jak w Kryminalnych zagadkach, mamy w głównych bohaterach mieszankę stereotypów mających sugerować, że są ludźmi. Jednak gdy widz ogląda różne seriale i widział mnóstwo podobnych postaci, powinien dostrzec, że to wszystko jest jakieś miałkie i bezosobowe.

Bull serial online za darmo cda zalukaj

Bull
Bull
Bull
Oryginalny tytuł Bull
Oceny z TMDb 6.9 194 głosy
Data pierwszej emisji Sep. 20, 2016
Data ostatniej emisji May. 04, 2020
Sezony 4
Odcinki 87
Średnia Długość 43 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Piekarz i piękna
Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza
Devs
Bardzo dziki kraj
Sherlock
Black Summer
Homecoming
Extant: Przetrwanie
Śmierć na 1000 sposobów
Insatiable
Trzy dni świąt
Siły pierwotne: Nowy świat
×