Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Bez skrupułów

Bez skrupułów

Sep. 04, 2020
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 04, 2020

Twórca

Obsada

Opis

Bez skrupułów serial online

Bez skrupułów opis serialu: Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy.
Kilka lat później, odnajduje ją były szef (Janusz Gajos), żeby namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do nieuczciwego biznesmena (Andrzej Seweryn) wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów.

„Bez skrupułów” to serialowa wersja głośnego filmu „Solid Gold”, wyreżyserowanego przez Jacka Bromskiego thrillera inspirowanego kulisami afery Amber Gold. Kaja Miller (Marta Nieradkiewicz) jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki (Janusz Gajos), wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Tropy prowadzą do Kaweckiego (Andrzej Seweryn) – nieuczciwego biznesmana wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.

Bez skrupułów online za darmo cda zalukaj

Bez skrupułów
Oryginalny tytuł Bez skrupułów
Data pierwszej emisji Sep. 04, 2020
Data ostatniej emisji Sep. 04, 2020
Sezony 1
Odcinki 5
Średnia Długość 44 minut
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Houdini & Doyle
Dopasowani – The One
Lepsze życie – Better Things
Outsider
Rodzina Kennedych: Po Camelocie
Przystań
Banshee
Miasteczko Wayward Pines
Trzynaście powodów
07 zgłoś się
Runaways
Zaginiony symbol
×