Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Bal – The Prom Film Online.

Obecnie oglądających: 124Bal – The Prom

Bal – The Prom

Dec. 11, 2020USAPG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Bal – The Prom cały film online za darmo?

Bal – The Prom: Cztery pechowe gwiazdy z Broadwayu wstrząsają miasteczkiem w Indianie, gdy postanawiają poprzeć nastolatkę walczącą o możliwość pójścia na bal ze swoją dziewczyną.
Dee Dee Allen (w tej roli trzykrotna zdobywczyni Oscara Meryl Streep) i Barry Glickman (laureat nagrody Tony James Corden) to aktorzy teatralni z Nowego Jorku z nie lada problemem – ich kosztowna sztuka broadwayowska okazuje się wielką klapą, a ich szanse na dalszą karierę zostają praktycznie pogrzebane. Tymczasem w małym miasteczku w stanie Indiana licealistka Emma Nolan (debiutantka Jo Ellen Pellman) doświadcza rozczarowania zupełnie innej natury – mimo poparcia ze strony dyrektora szkoły (Keegan-Michael Key) przewodnicząca stowarzyszenia rodziców i nauczycieli (Kerry Washington) zabroniła jej przyjść na szkolny bal ze swoją dziewczyną Alyssą (Ariana DeBose). Dee Dee i Barry dochodzą do wniosku, że trudna sytuacja Emmy jest idealną szansą na odbudowanie swojego publicznego wizerunku. Postanawiają więc ruszyć w trasę razem z Angie (nagrodzona Oscarem Nicole Kidman) i Trentem (Andrew Rannells), drugą parą cynicznych aktorów poszukujących szansy na wybicie się. Gdy jednak motywowany egoizmem aktywizm aktorów niespodziewanie obraca się przeciwko nim, cała czwórka staje na głowie, aby zapewnić Emmie noc, w którą może być w pełni sobą.

Fabuła i opis filmu:

Meryl Streep, Nicole Kidman i James Corden to tylko kilka nazwisk, które uświetniają obsadę filmu „Bal“  w reżyserii Ryana Murphy’ego. Jest to adaptacja musicalu scenicznego, stworzonego przez Chada Beguelina i Boba Martina, będących producentami adaptacji.

Film opowiada historię czterech przebrzmiałych aktorów z Broadwayu, którzy w poszukiwaniu pracy, przeprowadzają się do małego konserwatywnego miasteczka. Tam poznają zawstydzoną nastolatkę, która zwierza im się, że marzy, aby pójść na bal maturalny wraz ze swoją dziewczyną. Ekipa z Broadwayu postanawia pomóc spełnić jej marzenie.

Bal - The Prom cały film online cda zalukaj za darmo
Bal – The Prom
Oryginalny tytuł The Prom

Reżyser

Ryan Murphy
Reżyser

Obsada

Meryl Streep isDee Dee Allen
Dee Dee Allen
James Corden isBarry Glickman
Barry Glickman
Nicole Kidman isAngie Dickinson
Angie Dickinson
Keegan-Michael Key isPrincipal Hawkins
Principal Hawkins
Andrew Rannells isTrent Oliver
Trent Oliver
Ariana DeBose isAlyssa Greene
Alyssa Greene
Kerry Washington isMrs. Greene
Mrs. Greene

Komentarze

347 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Daleko od nigdzie
Pewnego razu podczas miodowego miesiąca
Tango Tangles
Miłość i hazard
Bianca
Chrystus Narodu
Feast of All Saints
Carbon Copy
The Way Home
Corrina, Corrina
Style Wars
Moja nauczycielka
×