Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Raz, jeszcze raz Film Online.

Obecnie oglądających: 86Raz, jeszcze raz

Raz, jeszcze raz

Oct. 16, 2020PolandPG
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Raz, jeszcze raz online?

Film Raz, jeszcze raz to polska komedia kryminalna za której reżyserie odpowiedzialni są Krzysztof Zbieranek i Paweł Czarzasty, natomiast scenariusz do filmu wraz z Pawłem Czarzastym napisali Mariusz Graj i Grzegorz Fobka. W filmie zagrali między innymi Bartłomiej Kasprzykowski, Aleksandra Szwed, Wojciech Błach, Joanna Moro, Arkadiusz Janiczek, Monika Miller, Bartosz Żukowski, Katarzyna Figura (Wyjazd integracyjny) oraz Daniel Olbrychski. Raz, jeszcze raz opowiada historię chłopaków z Sopotu, którzy 20 lat temu byli paczką, mieli zespół i kończyli szkołę średnią. W wyniku splotu różnych wydarzeń paczka rozpadła się i każdy z nich poszedł w swoją stronę. Poznajemy bohaterów kiedy mają 40 lat – mieszkają w różnych miastach, wykonują różne zawody. Ich codzienność przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się być narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski – niespodziankę dla swojego narzeczonego.

Opis filmu

W monotonnym życiu grupki starych przyjaciół, niespodziewanie odwiedza tajemnicza kobieta. Okazuje się ona narzeczoną jednego z członków ów paczki. Zaprasza ich na wieczór kawalerski który ma być niespodzianką dla swojego narzeczonego. Pomimo niechęci oraz sceptycznej wątpliwości, mężczyźni przyjeżdżają we wskazane przez kobietę miejsce, czyli do Sopotu. Po przyjeździe grupka znajomych dowiadują się, że ich przyjaciel… nie żyje. Przyjaciół w przeszłości łączyła potężna miłość do muzyki i pogoń za marzeniami. Niestety, sytuacja w Raz, jeszcze raz film online nabiera innego kierunku. Przedślubna impreza, czyli wspomniany wieczór kawalerski momentalnie zamienia się w stypę. Powodem jest wypadek jaki spotkał pana młodego – członka paczki przyjaciół. Po tych wydarzeniach, przyjaciele postanawiają naprawić nadwyrężone upływem czasu relacje i pragną jeszcze raz doświadczyć gorączki sopockiej nocy. Podczas zabawy która trwała w najlepsze bohaterowie trafiają w sam środek kryminalnej afery.

Fabuła filmu Raz, jeszcze raz

Z całą pewnością film ten można porównać do amerykańskiego “Kac Vegas”. Możemy zaobserwować wiele inscenizacji które autorzy zaczerpnęli właśnie z tej serii. Dorzuciłbym do tego także film “Gotowi na wszystko. Exterminator”. Fuzja tych dwóch amerykańskich tytułów w rezultacie daje nam właśnie film Raz, jeszcze raz online. Warto tutaj wspomnieć, że losy “Kopra” (Wojciech Błach), “Miksera” (Bartosz Żukowski), “Pączka” (Bartek Kasprzykowski) i Madeja (Arkadiusz Janiczek) inspirowane są wspomnieniami, które miały miejsce w realnym świecie. Nie trudno o domysł, że wiele anegdot czy historii zostało odpowiednio i często solidnie ubarwione, by nadać tytułowi potężnej energii ekranowej.

Codzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski – niespodziankę dla swojego narzeczonego. Mimo wątpliwości mężczyźni przyjeżdżają do rodzinnego Sopotu, aby dowiedzieć się, że ich kolega… nie żyje. Powrót do rodzinnego miasta ożywia stare animozje i liczne wspomnienia. Nieumyślnie krzyżują plany lokalnego półświatka i wpadają w coraz większe tarapaty.

Raz, jeszcze raz online za darmo cda zalukaj

 

Oryginalny tytuł Raz, jeszcze raz
Oceny z IMDb 3.4 7 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

281 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Poza prawem
Atak Tytanów: Koniec świata
Miłość i inne nieszczęścia
Odwet
Człowiek, który gapił się na kozy
Dziewczyna z szafy
Semblance
Opowieść wigilijna Muppetów
Jackass 3.5
Wodny świat
Sombra
Battle of the Bulge: Winter War
×