Ogldaj za darmo w Amazon Prime Video!


Polot Film Online.

Obecnie oglądających: 141Polot

Polot

90 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Polot 2020 online?

W filmie Polot 2020 Maciej Musiałowski gra Karola. To bohater, który po stracie ojca musi szybko dorosnąć. Musi stać się niezależny i pokazać, że umie sobie w życiu poradzić. Pełnometrażowy debiut Michała Wnuka trafił na ekrany w październiku. Dlatego już teraz możemy cieszyć się z możliwości obejrzenia całego filmu Polot online. Zwiastun nadchodzącej produkcji zadebiutował w Internecie już jakiś czas temu. Dzięki roli w filmie Sala Samobójców Hejter – Maciej Musiałowski włamał się do czołówki polskich aktorów młodego pokolenia. Sukces filmu Jana Komasy uczynił go szeroko rozpoznawalnym, a także otworzył drzwi do udziału w kolejnych projektach. Z tego powodu jego nazwisko w obsadzie z pewnością przyciągnie wielu widzów. Miejmy nadzieję, że film będzie chociaż w części tak dobry jak hejter.

To bardzo dziwny i kontrowersyjny film

Cały film Polot 2020 to opowieść o wkraczaniu w dorosłość, spełnianiu marzeń i próbie przyjaźni. Możemy to przeczytać w opisie dystrybutora filmu. Oczywiście dystrybutorem jest Next Film. Maciej Musiałowski jak już wspomnieliśmy wciela się w Karola, czyli utalentowanego i przedsiębiorczego 25-latka. Karol dorabia trochę w rodzinnym interesie i prowadzi własny, bardzo obiecujący biznes. Gdy jego ojciec, instruktor latania, ginie w wypadku, Karol jest zobowiązany nie tylko wyżywić siebie, ale także swoją matkę.  I tutaj pojawiają się schody. Trzeba dać z siebie 200% żeby móc to zrobić. Tutaj nie da się użyć magii jak w filmie Szkoła Czarownic: Dziedzictwo. Tutaj trzeba włożyć naprawdę sporo pracy i serca.

I tak w raz z dwoma najlepszymi przyjaciółmi, w których wcielają się Tomasz Włosok i Eryk Kulm. Tego pierwszego już zapewne widzieliście w polski filmie Jak zostałem gangsterem. Bohater chce wszystko umieścić na jednej karcie i zbudować innowacyjny sterowiec. Czy uda mu się to ogarnąć? Prowadzenie biznesu to nie taka łatwa sprawa jak się wydaje. Trzeba mieć wszystko zaplanowane i jak ta mawia mój przyjaciel – trzeba mieć „łeb na karku„. Zresztą Ci co posiadają swój biznes wiedzą jak to działa. To wiele wyrzeczeń i poświęceń. To nie jest praca przez 8 godzin jak na etacie. Tutaj trzeba pracować czasami po 15 godzin, żeby coś osiągnąć. Takie są realia posiadania własnego biznesu. Oczywiście, później to wszystko może zaprocentować.

Jak ocenicie rolę Maćka Musiałowskiego w filmie Polot?

 

Bohater jak już wspomnieliśmy posiada bardzo dobrze rokujący biznes. Mając dużo pieniędzy na horyzoncie, młody wizjoner szybko zorientuje się, ile poświęcenia kosztuje własny biznes. Karol musi starannie dobierać zarówno przyjaciół, jak i partnerów biznesowych. Czy odniesie sukces na własnych warunkach? Może być ciężko ale nie będziemy Wam spoilerować fabuły. Koniecznie musicie sami zobaczyć cały film Polot. Przekonacie się wtedy jak ciężko jest zbudować własne imperium biznesowe.

Krytycy ocenili go bardzo dobrze

Według zapowiedzi twórców jest to opowieść o współczesnych dwudziestolatkach w obliczu dorosłości. I nigdy nie jest to łatwe. W tym przypadku jest to portret młodego pokolenia, które patrzy na świat z perspektywy Internetu i chce urzeczywistniać swoje marzenia. Możecie się sprzeczać ale nikt nie powie mi, że Internet nie pomaga nam w tworzeniu biznesu w obecnych czasach. Reżyserem jest Michał Wnuk i to on właśnie odpowiada za scenariusz filmu Polot. Realizujący swój pełnometrażowy debiut filmowiec ogłasza, że ​​jest to zarówno zabawne, jak i wzruszające i zaskakujące. Czy Michał Wnuk okaże się lepszym reżyserem niż Jan Komasa? Czy może sądzicie, że nie powinniśmy ich porównywać ze sobą?

Film Polot lepszy niż Boże Ciało?

Film Jana Komasy, Hejter z Maciejem Musiałowskim w roli głównej jest obecnie na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o dochody filmu. Nowa produkcja nominowanego do Oscara reżysera filmu Boże Ciało przyciągnęła w pierwszy dzień ponad 140 000 widzów. Miała dwa razy więcej wyników niż pierwsza Sala samobójców. To pokazuje jak polskie kino rozwinęło się przez te lata. Cały film jest bardzo mocny, trzyma w napięciu i przede wszystkim jest aktualny. Wydaje mi się, że gdyby nie pandemia to film mógłby namieszać w kasach film i wskoczyć bez problemu na podium w zarobkach.

Jak wiecie zwiastun nie tylko promuje film, ale też trzeci album Clock Machine, zatytułowany „Forecasts”. To taka mała ciekawostka, która może zachęcić do obejrzenia fanów ich muzyki. Jednak moim zdaniem w tej sytuacji trzeba skupić się na filmie, a nie na muzyce. No chyba, że mowa o soundtracku, czyli ścieżce dźwiękowej z filmu Polot. Wtedy jak najbardziej można się zatrzymać i posłuchać kilku ciekawych utworów. W połączeniu cała produkcja zasługuje na mocne 8/10 z mojej strony. Jestem ciekaw Waszej opinii o tym filmie.

Polot cały film online cda zalukaj

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

110 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Podły, okrutny, zły
Wysoka dziewczyna
The Mother
21:37
Rent
Krew Boga
Ciemna materia
Truman
The Last Full Measure
Songcatcher
Nobody Has to Know
Graves
×