Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Mayday Film Online.

Obecnie oglądających: 83Mayday

Mayday

Mam jeden problem.. dwie żony!Jan. 10, 2020Poland113 Min.
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Udostępniono10

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Mayday 2020 online?

Można śmiało powiedzieć, że jedna z najlepszych polskich komedii została właśnie nakręcona. To oczywiście cały film Mayday 2020. To film reżysera takich przebojów jak Planeta Singli 2 i Planeta Singli 3, a także współautor hitów Lejdis i Śniadanie do łóżka. Scenariusz filmu oparty był na sztuce, która podbiła serca widzów na całym świecie. Zrobił to od europejskich stolic po nowojorski Broadway. Czyli już ta informacja powinna nam dać do zrozumienia, że ten film jest dobry. W samej Polsce występował tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach w całym kraju. To chyba najśmieszniejsza komedia roku 2020. To dość odważne słowa, natomiast sami zobaczymy jak będzie naprawdę.

Mayday 2020 to film oparty na utworze o tym samym tytule. Ciężko będzie mu pobić filmy, które też wyszły w tym roku. Mowa oczywiście o filmie Jak zostałem gangsterem i Psy 3: W imię zasad. Moim zdaniem to jedna z najlepszych komedii na świecie! Uwierzcie w moje słowa, bo od czasów takich komedii jak Poranek kojota czy Chłopaki nie płaczą byłem nastawiony negatywnie do polskich komedii. Cały film opowiada historię taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Manewruje między dwoma kobietami. Po wypadku jego tajemnica wychodzi na jaw i całe życie przewraca się do góry nogami. Jak teraz wytłumaczyć fakt posiadania dwóch żon na raz? Dodam, że żyjemy w państwie monogamistycznym.

Jedna z lepszych polskich komedii to oczywiście Mayday 2020

Jak udaje się oszukać aż dwie kobiety jednocześnie? Janek (Piotr Adamczyk) wiedzie podwójne życie. Oczywiście jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie, a także mężem Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna kobieta nie wie nic o istnieniu drugiej. Dzięki umiejętnemu manewrowaniu między dwiema kobietami wszystko jest w porządku. Nie da się długo utrzymywać takiej tajemnicy. Kłamstwo ma krótkie nogi i prawda zawsze wyjdzie na jaw. Pamiętajcie o tym.

Ryzyko, że jeden z jego bliskich dowie się o podwójnym związku, dramatycznie wzrasta, a bohater nie ma wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście pomaga mu jego przyjaciel Staszek (Adam Woronowicz). Jednak prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Niestety lawina wydarzeń, błędów i zwrotów akcji prześcignie ich wiele razy, a to dopiero początek problemów.  Czy Wasz przyjaciel pomógłby Wam ukryć takie kłamstwo? Co wymyślą dwaj mężczyźni? Czy kobiety uwierzą w to kłamstwo? Czy prawda wyjdzie na jaw? Jak to wszystko się skończy? Przekonaj się sam, bo film naprawdę warto obejrzeć. Nowy rok przyniesie nam wszystko, co najlepsze, przyniesie też wiele śmiechu. Szczęśliwego nowego roku!

Mayday online

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Mayday
Mayday
Oryginalny tytuł Mayday
Oceny z IMDb 5.6 180 głosy
Oceny z TMDb 6 7 głosy

Komentarze

281 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Upały
A Weekend with the Family
Pierwszy pocałunek
A Thought of Ecstasy
Jump Tomorrow
Liberty’s Secret
Perfect Hideout
Crimen Ferpecto
I twoją matkę też
Boski żigolo
Przysługa, zegarek i bardzo duża ryba
Znikający trup
×