Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Numer 32 – Malasaña 32 Film Online.

Obecnie oglądających: 208Numer 32 – Malasaña 32

Numer 32 – Malasaña 32

Jan. 17, 2020Spain
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono2

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Numer 32 online?

Hiszpania tworzy wspaniałe filmy i seriale. Przykładem tego jest kilka wspaniałych produkcji takicj jak Dom z papieru, czy Contratiempo. Tym razem przyglądamy się ciekawej produkcji jaką jest horror podtytułem Numer 32. Cały film online naprawdę mrozi krew w żyłach. Dawno nie widziałem tak dobrego horroru. Hiszpański język w filmie robi ciekawy klimat, dlatego odradzam oglądać go z lektorem czy z dubbingiem. Zamiast tego, reżyser Albert Pintó wzmacnia swoją historię rodziny w nawiedzonym mieszkaniu z dużą przewidywalnością. Od czasu do czasu podkręca tempo filmu i wtedy można się bardzo wystraszyć. Film jest zdecydowanie lepszy od innego horroru, który pojawił się w kinach. Chodzi o Gniazdo zła. Niestety ale w tym drugim czegoś mi brakuje. Nie ma tego przerażającego klimatu.

Ciekawa Hiszpańska produkcja

Cały film Numer 32 rozgrywa się w latach 70., tuż po zakończeniu rządów Francisco Franco. Produkcja pokazuje charakterystyczne cechy społeczne ówczesnej Hiszpanii i rzeczywistość rodzin, które przenoszą się z obszarów wiejskich do miasta. Robią to oczywiście w poszukiwaniu lepszego życia. Jak wiecie, większość uważa, że duże miasta mogą zapewnić lepszy stylu życia. Bohaterowie będąc w mieście, stają w obliczu trudnych realiów ekonomicznych. Chodzi o koszty życia w tych miejscach i tego, jak skomplikowane może być uzyskanie pensji umożliwiającej wygodne życie. Dzieje się tak nie tylko w Madrycie, ale dzieje się tak we wszystkich innych dużych miastach na całym świecie.

Zresztą widać to nawet u nas w Polsce. Osoby, które mieszkają w dużych miastach takich jak Warszawa wiedzą, że ceny wynajmu są nawet 3 razy większy niż w innych miastach. Nic z tego nie jest szczególnie oryginalne, a jest to rodzaj filmu, w którym ujawnienie swoich stereotypów zepsułoby wiele z głównych wydarzeń fabularnych. Staje się to problemem szczególnie w przypadku centralnych strasznych scen, które próbują zamknąć nas w perspektywie przestraszonych członków rodziny. Wszystko to dzieje się, gdy ostrożnie przemierzają ciemne pokoje w mieszkaniu. Film Numer 32 online początkowo skutecznie radzi sobie z tego typu niepokojem, ale tym bardziej stajemy się świadomi rytmu panującego w nim przerażenia. Możemy dużo przewidzieć w tym filmie, to jeden z minusów tej produkcji. Powinien być bardziej nieprzewidywalny.

Przerażający horror, czyli Numer 32 online

Skrypt ma kilka wad i trudno zrozumieć, jak nie zostały one wyeliminowane przy tak wielu zaangażowanych w to ludziach. Powód, dla którego dom jest nawiedzony, jest dobrze wyjaśniony. Natomiast działania, które prowadzą do tych wyjaśnień, głównie sposób reagowania postaci i ich motywacja, nie są jasne. Moim skromnym zdaniem jest oczywiste, że manipuluje się osobowościami na rzecz przeniesienia fabuły w konkretnym kierunku. Ponadto wiele działań postaci nie ma innego celu niż wymuszenie strachu. To kolejna wada ale jak to się mówi – nie ma produkcji idealnych.

Najlepszy i najbardziej przerażający rozwój akcji pojawia się w połowie filmu, ale nie trwa zbyt długo. Po tym, jak każdy członek dostanie się do zamkniętych drzwi budynku. To trochę jak bunkier w serialu Zagubieni. Olmedowie są pozbawieni gotówki i mają pracę, do której muszą wrócić. To właśnie w tych krótkich chwilach film wskazuje na głębszy horror. To właśnie niemożność utrzymania rodziny doprowadziła ich do tego wszystkiego. Czasami jak widać zmiana miejsca zamieszkania nie okazuje się lepsza.

Numer 32 online za darmo cda zalukaj

Numer 32 – Malasaña 32
Numer 32 – Malasaña 32
Oryginalny tytuł Malasaña 32
Oceny z IMDb 5.4 991 głosy
Oceny z TMDb 6.7 294 głosy

Reżyser

Obsada

Iván Marcos isManolo Olmedo
Manolo Olmedo
Bea Segura isCandela Olmedo
Candela Olmedo
Begona Vargas isAmparo Olmedo
Amparo Olmedo
Javier Botet isAnciana Clara / Administrador
Anciana Clara / Administrador
Iván Renedo isRafael Olmedo
Rafael Olmedo
Concha Velasco isSra. Maruja Dávalos
Sra. Maruja Dávalos
Pablo Vázquez isAgente de policía 1
Agente de policía 1

Komentarze

157 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Oko kota
Inhabited
Robert
My Name Is Bruce
Kielich krwi mojej
Trauma
Wiedźmy z Karaibów
The Lords of Salem
Śmiercionośne reguły
Potępienie
Klątwa 3:
Pontypool
×