Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


kRAJ Film Online.

Obecnie oglądających: 312kRAJ

kRAJ

Aug. 18, 2021Polska103 Min.120
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć kRAJ film online?

„Kraj” to film złożony z sześciu komediodramatów, które z przymrużeniem oka pokazują współczesną Polskę. Każdy z nich sprawdzi się jako oddzielna historia, razem stanowią spójną całość. Wszystkie bazują na z pozoru prozaicznych sytuacjach, które przybierają przewrotny obrót, doprowadzając bohaterów na skraj wytrzymałości.
W filmie zobaczymy przekrój polskiego społeczeństwa: sfrustrowanego policjanta prowadzącego na drogach prywatną wendetę, księgową w finansowych tarapatach, nieradzącego sobie z opieką nad dzieckiem robotnika, kuratorkę sztuki współczesnej zmuszonej do pracy z byłym kochankiem, zdesperowane małżeństwo próbujące pozbyć się kłopotliwej lokatorki oraz sąsiadów, którzy w sylwestrowej gorączce wyznają sobie skrzętnie skrywane sekrety. Razem tworzą wybuchową mieszankę długo tłumionej frustracji, która eksploduje z niespotykaną wcześniej w polskim kinie siłą.

Fabuła filmu

Policjant drogówki (Krzysztof Stroiński) postanawia sięgnąć po zgoła radykalne metody, by uspokoić szarżujących kierowców; robotnik (Tomasz Włosok) w trakcie walki o prawa rodzicielskie niespodziewanie gubi swoje dziecko; szef rodzinnej firmy (Marian Dziędziel) oczekuje wyjątkowo nieprzyjemnej wizyty ze skarbówki; kuratorka z galerii sztuki współczesnej dowiaduje się, że na dyrektora instytucji mianowany został jej były kochanek; bezpłodne małżeństwo musi pozbyć się dzikiej lokatorki; sąsiedzi urządzają wojnę na fajerwerki, gdy na jaw wychodzą romanse ich żon.

Jeden kRAJ. Czterech reżyserów (m.in. Maciej Ślesicki). Sześć komediodramatów. Każdy z nich sprawdza się jako oddzielna historia, razem stanowią spójną całość. Wszystkie bazują na z pozoru prozaicznych sytuacjach, które przybierają przewrotny obrót, doprowadzając bohaterów na skraj wytrzymałości.

kRAJ film online cda zalukaj za darmo

kRAJ
Oryginalny tytuł kRAJ
Oceny z IMDb 4.5 7 głosy

Reżyser

Obsada

Komentarze

250 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Gacy
Huzar
Wałęsa. Człowiek z nadziei.
Gotowy na wszystko
Podróż przedślubna
Miłość, Seks & Pandemia
Życiowe kłopoty
Pamiętniki studentek z wymiany
Weselna gorączka
Paryż, Teksas
Fishing for Love
Żebro Adama
×