Jak Najdalej Stąd Film Online.

Obecnie oglądających: 307Legalne źródła

Jak Najdalej Stąd

Jak Najdalej Stąd

Sep. 22, 2020PolandPG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Jak Najdalej Stąd online?

To nie pierwszy raz kiedy tak się właśnie dzieje. Piotr Domalewski kolejny raz mocno uderzył w drzwi polskiego kina. Wcześniej zrobił to filmem Cicha noc, która przez wielu uznawana była za jeden z najważniejszych debiutów ostatnich lat. Inni znów mówili o nim jako o trafnej diagnozie Polski. Cały film idealnie pokazywał co dręczy nasze państwo. Sam sobie zawiesił wysoko poprzeczkę. Na szczęście młody reżyser swoim drugim filmem Jak najdalej stąd online potwierdza, że ​​jego wspaniały debiut nie był przypadkowy. Domalewski jest czujnym obserwatorem i kronikarzem życia zwykłych Polaków. Drugim filmem pokazał, że to nie przypadek.

Irlandia jest dziś praktycznie drugą Polską. Zresztą można powiedzieć, że całe wyspy. W Wielkiej Brytanii jest masa Polaków. To podobny motyw jak w filmie Niedosyt (Swallow) 2020. Jestem pewny, że każdy z Was ma znajomego lub rodzinę, która jest za granicą. Czy to w stanach, czy na wyspach, czy nawet a Niemczech. Część wyjechała za chlebem do Holandii, Norwegii, a Ci odważniejsi nawet do Australii. Irlandia jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc do zarabiania. Zwykle jedziesz do Dublina i słyszysz polski na każdej innej ulicy. Podobnie jest w Chicago. Dlatego właśnie film Jak Najdalej Stąd pokazuje idealnie to, że Polacy są wszędzie.

Kolejny, mocny, polski film

W jednej ze scen w Jak najdalej stąd 2020 główna bohaterka filmu Ola (Zofia Stafiej) mówi, że tęskni za Polską. To gorzkie zdanie wiele mówi o sytuacji wielu polskich rodzin, które były wstrząśnięte własną sytuacją ekonomiczną. Dzieci bez ojców, małżonkowie, którzy prowadzą podwójne życie i wracają do domu tylko na wakacje. Niestety ale to dla wielu codzienność. Wyjazdy w zagraniczne delegacje, czy wiedzenie podwójnego życia. Dzieje się tak w świecie realnym ale my tego nie zauważamy.

Nie tylko Polacy, ale także Ukraińcy, jak twierdzi sam Domalewski. Kiedy jedziemy do pracy na wyspach, w Polsce zastępują nas obywatele Ukrainy i ustalamy jeszcze niższe stawki niż dotychczas. Spirala absurdu zacieśnia się. Niemcy i Anglicy przyjeżdżają do nas na wczasy, a dodatkowo leczą sobie zęby. Tak działa niestety gospodarka. Cieszy mnie, że cały film Jak najdalej stąd pokazuje to dokładnie.

Jak Najdalej Stąd online za darmo cały film cda zalukaj

Oryginalny tytuł Jak Najdalej Stąd
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

August – pierwszy cesarz
Escape
Gossip Girl Indonesia
The Aeronauts
Deadly Shores
Smocza Wojowniczka
The Merger
Wyznaj to szeptem
Blink
Zgodne oświadczenie stron
4. piętro
Charles Dickens: Człowiek, który stworzył „Opowieść Wigilijną”

Zostaw komentarz

Imię *
Wpisz nazwę która zostanie wyświetlona
Email *
Twój adres email nie zostanie wyświetlony
Strona Internetowa

×
مسلسلات اجنبية