Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dziewczyny z Dubaju Film Online.

Obecnie oglądających: 317Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju

Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz.Nov. 26, 2021Unknown146 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono5

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Dziewczyny z Dubaju film online?

Dziewczyny z Dubaju: Nadchodzi film petarda w reżyserii Marii Sadowskiej! Oparte na prawdziwych wydarzeniach  zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Opis filmu

Młoda ambitna dziewczyna od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki.

Twórcy filmu mieli wybuchowy wyjściowy materiał. Można z tego było nakręcić chłodny, naturalistyczny, moralnie wieloznaczny film w stylu „Dziewczyny zawodowej”, wywrotową feministyczną satyrę, poważny moralitet. Niestety, mimo widocznych i godnych pochwały ambicji wyszło coś bliżej osadzonych w świecie luksusowej seks-pracy „Kobiet mafii” w estetycznym kluczu adaptacji prozy Blanki Lipińskiej.

Recenzja filmu

W jednej ze scen Emi mówi, że o kobietach takich, jak ona „nikt nigdy nie nakręci filmu”. Nie jest to prawda. Filmów o pracownicach seksualnych jest przecież całkiem sporo, w bardzo różnych konwencjach. Od mających podnieść na duchy love story (jak „Pretty Woman„) przez przygnębiające kino społeczne pokazujące ciemne strony pracy seksualnej na najniższych szczeblach hierarchii społecznej po filmy próbujące spojrzeć na problem w chłodny, odczarowany sposób, poza panikami moralnymi i tanim sentymentalizmem. W tej ostatniej kategorii na uwagę zasługuje choćby „Dziewczyna zawodowaStevena Soderbergha, gdzie Sasha Grey wciela się w luksusową dziewczynę do towarzystwa na Manhattanie, prowadzącą normalną, mieszczańską egzystencję u boku chłopaka-trenera osobistego. Na podstawie filmu powstał serial, którego pierwszego sezon – potem niestety zaczęło się psuć – dorównywał filmowemu oryginałowi, a Riley Keough jako ambitna studentka prawa z Chicago zaczynająca dorabiać sobie jako kobieta do towarzystwa, stworzyła jedną z ciekawszych kreacji w telewizji ubiegłej dekady.

Dziewczyny z Dubaju film online cda zalukaj za darmo

Dziewczyny z Dubaju
Oryginalny tytuł Dziewczyny z Dubaju
Oceny z IMDb 4.6 107 głosy
Oceny z TMDb 5 1 głosy

Komentarze

273 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Raging Phoenix
Pavilion
Zabić Irlandczyka
Gates of Darkness
Wybawienie
The Turning
Moja super eksdziewczyna
Vox Lux
Holiday Heist
The Corruption of Divine Providence
Downfalls High
Henry Poole Is Here
×