Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Asymetria Film Online.

Obecnie oglądających: 329Asymetria

Asymetria

Nov. 13, 2020
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Asymetria online?

Asymetria” w reżyserii Konrada Niewolskiego, nawiązująca do jego kultowej już „Symetrii” z 2003 roku, to jeden z najciekawiej zapowiadających się polskich filmów tego roku. Film miał trafić do kin w listopadzie, ale wygląda na to, że reżyser zdecyduje się na inny rodzaj dystrybucji. Teraz jednak koncepcja się zmieniła. Film, który miał do kin trafić 13 listopada, będę dystrybuowany w inny sposób. Konrad Niewolski najpierw opublikował wideo, w którym powiedział, że boi się, że kina z powodu pandemii będą zamknięte jesienią, a kilka dni temu zaprezentował kolejny film.
Konrad Niewolski zaznacza, że „Asymetria” tylko luźno jest powiązana z kultową „Symetrią”, ale widzowie powinni spodziewać się dużo mocniejszego i mroczniejszego filmu niż obraz z 2003 roku. W roli głównej na ekranie pojawi się Mikołaj Roznerski, który jeszcze tydzień temu był przekonany, że „Asymetria” trafi do kin i reklamował ją w „Tańcu z gwiazdami”.
Weekend otwarcia „Asymetrii” na PPV wyznaczono na 13-15 listopada. Szczegóły dotyczące projekcji jeszcze nie są znane. Tutaj warto dodać, że jeszcze niedawno Konrad Niewolski zastanawiał się nad przedpremierowymi pokazami „Asymetrii” w sieci, na której dostęp można byłoby uzyskać jedynie kupując bilety za pomocą kryptowaluty, którą właśnie wprowadza Niewolski.

Obsada filmu Asymetria:

W obsadzie „Asymetrii”, obok Mikołaja Roznerskiego, znaleźli się m.in. Marek Molak, Mateusz Nędza, Paulina Szostak, Dariusz Biskupski, Andrzej Andrzejewski, Popek, Oliwia Hołozubiec, Michał Włodarczyk, Mateusz Murański, Mirosław Dąbrowski aka Misiek z Nadarzyna, Grażyna Szapołowska, Piotr Fronczewski, Adriana Kalska oraz Jan Frycz.
Jednocześnie „Asymetria” ma ogromne wsparcie ze strony raperskiej. Powstaje rapowy soundtrack filmu, który zapowiada się bardzo ciekawie. Do tej pory w sieci znalazły się dwa utwory promujące „Asymetrię”, które wykonali Książe Kapota i Avi oraz Rena.
„Asymetria” zapowiada jest jako mocne i gangsterskie kino, które swoim klimatem będzie nawiązywać do pamiętnej „Symetrii”. Za reżyserię odpowiada Konrad Niewolski, natomiast autorem scenariusza jest Wojciech Rzehak, który wcześniej wspólnie z Wojciechem Smarzowskim napisał „Kler”. „Asymetria” do kin trafi 2 października.

Asymetria online cda zalukaj za darmo

Asymetria
Oceny z TMDb 10 12,311 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Komentarze

208 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Friend of the Family
Le Concile de pierre
Krwawa forsa
Fatalny skok
Listy z Iwo Jimy
No Night Is Too Long
Lucknow Central
Dzieciaki
Krok do sławy 2
Savage Youth
Obrazy bez autora
Before/During/After
×